•  

  Kurumsal

  Köylü Ağır Nakliyat İnşaat Turizm Ziraat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1998 yılında “taşımacılık” alanında kurulmuş, alanında uzmanlaşmış; teknik kadrosu, teknolojik araç parkı, zamanında, kusursuz bir biçimde tamamladığı yurtiçi, yurtdışı projeleri ile kalitesini ve gücünü ortaya koyarak, sektörün tercih edilen firması olmuştur.

  Dünyadaki taşımacılık ile ilgili teknolojileri araştırmak, geliştirmek ve uygulamak şirketin temel ilkesi olurken, KÖYLÜ, sektörün yurtiçi ve yurtdışında önemli yere sahip lider firmalarına, edindiği tecrübe ve imkânları sunarak çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

  Köylü Nakliyat kaliteye, çevreye, insan sağlığı ve güvenliğine duyarlılığını sahip olduğu K1 ve C2 belgeleri ile desteklemektedir. Yönetim sistemi şartlarına uyarak her alanda maksimum kaliteyi hedeflemek, kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak KÖYLÜ'nün temel politikasıdır.

  Köylü Nakliyat şu anda Türkiye, Orta Doğu ve BDT Cumhuriyetleri üzerine coğrafik bir vurgu ile taşımacılık faaliyetlerinde bulunmaktadır.
   
  Köylü Nakliyat’ın iş gücü, en değerli kaynağıdır. Yüksek uzmanlıktaki “taşımacılık mühendislerden” oluşan kadromuz, ağır nakliye uygulamalar konusunda geniş deneyime sahiptir. Kalıcı ve sürdürülebilir kurumsal büyüme, Köylü Nakliyat’ın anahtar personelini muhafaza ederek proje başarısı için kritik öneme sahip olan saha beceri ve deneyimini güvence altına almasını sağlamıştır.
   
  İnsanlarımızdan sonra, Köylü Nakliyat’ın en büyük değeri geniş kapsamlı araç parkıdır. Tır parkımız; bir tondan yüz tona kadar her türlü “yükünüzü” taşımak gibi ana aktivitelerimizi gerçekleştirmemiz için gerekli olan özel makine ve ekipmanları içermektedir. 

  Müşteri ihtiyaçlarının karşılanmasının yalnızca teknik olarak geçerli bir çözümün üretilmesi değil; kalıcı, ekonomik ve güvenli bir çözümün mümkün olan en kısa süreler içerisinde üretilmesi anlamına geldiğinin bilincindeyiz. Buna bağlı olarak taşıdığımız yüklere ve araçlarımıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır.
   
  36 yıllık deneyimi, yüksek kapasiteli idari ve teknik personeli, mali altyapısı ve tamamı kendisine ait olan tır parkı ile KÖYLÜ, “nakliye mühendisliği” alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasiteye sahiptir.